Погляд на холодоагенти з позиції компанії Danfoss

 • Розумні рішення, що поєднують в собі забезпечення високої енергоефективності та використання холодоагентів з низьким ПГП, як природних, так і синтетичних, сприяють створенню екологічно раціональних систем охолодження і кондиціювання.

  Компанія Danfoss займає активну позицію у сприянні створенню та використанню холодоагентів з низьким ПГП для зниження ступеня їх впливу на глобальне потепління клімату і підвищення конкурентоспроможності своєї продукції у рамках галузі.

  Компанія Danfoss інвестує в розробку продукції для систем на холодоагентах з низьким ПГП для задоволення потреб клієнтів у раціональних, безпечних в експлуатації та енергоефективних рішеннях. У портфоліо продукції нашої компанії наявний повний асортимент приладів керування та регулювання для систем, які працюють на CO2, аміаку та вуглеводневих холодоагентах.

  Згідно даних Міжнародного інституту холоду на долю холодильної техніки і систем кондиціювання повітря припадає до 15% світового споживання електроенергії, тому питання пошуку енергоефективних рішень стають актуальними як ніколи. Асортимент продукції Danfoss весь час розширюється та вдосконалюється з метою забезпечення енергоефективності на найсучаснішому технічному рівні кожного компоненту систем, від компресорів до теплообмінників. 

  Екологічно раціональне рішення – це майстерний компроміс між ціновою доступністю, експлуатаційною безпекою і турботою про навколишнє середовище. Зберігаючи відданість соціально відповідальним принципам нашого світогляду та прагненню бути першими в освоєнні нових технологій, ми свідомо продовжуємо роботу по розширенню можливостей нашої продукції.

   

 • Погляд на холодоагенти, Частина 1 – Чому холодоагенти?

  Дане відео містить  оглядову інформацію про історію користування та розвитку холодоагентів, про сучасні холодоагенти та їх застосування для різноманітних систем охолодження і кондиціювання.

 • Погляд на холодоагенти, Частина 2 – Холодоагенти і навколишнє середовище

  Дане відео містить оглядову інформацію про холодоагенти та їх вплив на навколишнє середовище. Використання холодоагентів з низьким ПГП відкриває нові можливості у холодильній галузі. Будьте в курсі нових розробок, щоб завжди бути на крок попереду своїх конкурентів.

 • Погляд на холодоагенти, Частина 3 – Доступність та можливість застосування холодоагентів

  Дане відео містить оглядову інформацію щодо вимог до поступового припинення використання холодоагентів з високим ПГП і холодоагентів, що руйнують озоновий шар Землі. Дізнайтесь, як підібрати альтернативний холодоагент, що відповідатиме вимогам Вашої системи.

 • Погляд на холодоагенти, Частина 4 – Нормативні вимоги та експлуатіційна безпека

  Дане відео містить інформацію щодо вимог стандартів безпеки у відношенні до холодильної техніки. Зважаючи на те, що нові типі природних холодоагентів характеризуються високою токсичністю та пожежонебезпечністю, розуміння і дотримання вимог стандартів безпеки має особливе значення.

 • Погляд на холодоагенти, Частина 5 – Обладнання для холодоагентів з низьким ПГП

  Дане відео містить інформацію про існуюче обладнання для реалізації систем на холодоагентах з низьким ПГП, таких як CO2, аміак та вуглеводні. Компанія Danfoss є лідером в області розробки продукції для систем на холодоагентах з низьким ПГП і може забезпечити Вас всім необхідним для Вашого нового проекту.

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам