Coolselector®2

 • Coolselector®2 - нова удосконалена версія програми розрахунку і підбору продукції компанії Danfoss, створена на заміну всіх попередніх програм розрахунку і вибору обладнання для систем охолодження.

  • Зручність та легкість підбору компонентів 
  • Графічне зображення падіння тиску
  • Унікальний інструментальний засіб розрахунку і техпідтримки для підрядчиків та проектувальників
  • Збереження даних по відібраному обладнанню для аналогічних майбутніх проектів
  • Функції експорту і спільного використання
  • Автоматичне оновлення додатку

  Програма надає користувачу варіанти, на основі яких він може підібрати компонент, що найкраще підходить за такими ключовими параметрами, як холодопродуктивність, тип холодоагенту, температури кипіння і конденсації та інші критичні змінні, характерні для широко вживаних систем охолодження.

  Coolselector®2 виконує точний розрахунок для підбору компонентів систем охолодження та кондиціювання на основі заданих користувачем вимог чи згідно стандартних умов експлуатації.

  Наразі оновлюється програмний зміст по комерційним компресорам та компресорно-конденсаторним агрегатам. 

   

 • Coolselector®2 - Professional Calculation and Selection Tool from Danfoss

 • Інформація про обмеження відповідальності

  Можливість установки програми Coolselector®2 (надалі «Додаток») надана на умовах «як є» і «як доступно» і тільки в передбачених компанією Danfoss цілях, при цьому всю відповідальність за будь-яке його використання несе виключно користувач. Цей додаток, так само як результати та інформація, одержані при користуванні Додатком, не можуть розглядатися в якості альтернативи технічним консультаціям і в обов'язковому порядку підлягають перевірці користувачем, так як вони не є практичними рекомендаціями і на них не слід покладатися як на точні дані або достовірний розрахунок.

  Компанія Danfoss не несе ніяких зобов'язань щодо Додатка, включаючи гарантії товарної якості, придатність для використання за призначенням, точність і відсутність порушень будь-яких прав. Компанія Danfoss не дає гарантій в тому, що Додаток задовольняє всім вимогам користувача, а також в безперервній або безпомилковій роботи Додатка. Компанія Danfoss не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи і майнові збитки та збитки пов'язані з втратою очікуваної економії, прибутку або даних, що виникли у зв'язку з будь-яким використанням Додатка.

  ©Danfoss A/S, Refrigeration and Air Conditioning Controls 2014.

  Будемо дуже вдячні за допомогу в поліпшенні Coolselector®2.

   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам