Low-GWP Tool

 • Low-GWP Tool - Danfoss
 • Програма Low-GWP Tool допоможе Вам виконати розрахунок можливої економії коштів шляхом підбору нового холодоагента з більш низьким ПГП при модернізації холодильної системи.

   

 • Умови користування додатком

  Розрахунки, виконані за допомогою програми Low-GWP Tool, слід розглядати виключно як рекомендації.

  Як правило, використання холодоагентів-замінників з повністю аналогічними експлуатаційними характеристиками, які не вимагають заміни обладнання, або холодоагентів, що вимагають модернізації устаткування, в системах зі змінною температурою кипіння не рекомендується.

  При використанні холодоагентів-аналогів, які не потребують заміни обладнання, або холодоагентів, що вимагають модернізації обладнання, слід в обов'язковому порядку перевірити настройки перегріву, які в більшості випадків необхідно буде переналаштувати.

   

 • Low-GPW tool disclaimer - Danfoss
 • Інформація про обмеження відповідальності

  Програма Low-GWP Tool (надалі «Додаток») надана на умовах «як є» і «як доступно» і тільки в передбачених компанією Danfoss цілях, при цьому всю відповідальність за будь-яке його використання несе виключно користувач. Цей додаток, так само як результати та інформація, одержані при користуванні Додатком, не можуть розглядатися в якості альтернативи технічним консультаціям і в обов'язковому порядку підлягають перевірці користувачем, так як вони не є практичними рекомендаціями і на них не слід покладатися як на точні дані або достовірний розрахунок.


  Компанія Danfoss не несе ніяких зобов'язань щодо Додатка, включаючи гарантії товарної якості, придатність для використання за призначенням, точність і відсутність порушень будь-яких прав. Компанія Danfoss не дає гарантій в тому, що Додаток задовольняє всім вимогам користувача, а також в безперервній або безпомилковій роботи Додатка. Компанія Danfoss не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи і майнові збитки та збитки пов'язані з втратою очікуваної економії, прибутку або даних, що виникли у зв'язку з будь-яким використанням Додатка.

   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам