Інженери Danfoss та OEM розробляють майбутнє холодильної техніки та приладів кондиціювання повітря у глобальних центрах розробки рішень

Створюємо майбутнє. Разом. Сьогодні

ET_ADC Відкриваючи новий центр розробки рішень (ADC — Application Development Center) у Таллахассі, штат Флорида, компанія Danfoss закріплює свої позиції технологічного новатора у сегментах холодопостачання та кондиціювання повітря. Загалом у Danfoss тепер є чотири ADC, де інженери Danfoss та OEM можуть брати участь у тестуванні різних середовищ та розробці інноваційних рішень майбутнього. Разом ми стаємо першими серед конкурентів сьогодні та встановлюємо стандарти для майбутнього.

- 29 червня 2017 р. За Danfoss Cooling

За розрахунками, до 2050 року близько 66% світового населення припадатиме на міста. Це на 2,5 мільярди міських жителів більше, ніж зараз, тобто це 235 нових міст, розміром з Париж. Цей значний ріст створює нові випробування для будівництва житла, розвитку інфраструктури і транспорту, а також видобутку енергії. Від житлових будинків до офісних будівель, лікарень, супермаркетів або дата-центрів — на будівельний сектор припадає 40% глобального споживання енергії.

У своїх ADC Danfoss працює разом із OEM, щоби розробити інноваційні рішення для холодопостачання та кондиціювання повітря, щоби зустріти майбутні проблеми енергоспоживання та швидше вивести нові продукти для ринків супермаркетів, вітрин, розливачів пива, холодильних машин, дахових установок, регуляторів потоку холодоагенту (VRF), холодильних камер для транспорту тощо:

«Ми працюємо із OEM, щоби допомогти їм створити світові інновації, відповідати новим стандартам ефективності, покращувати якість та спрощувати процес розробки рішень, зменшувати шкідливі викиди та витрати на енергію. Ми забезпечуємо наші передові тестувальні бази відповідними лабораторними потужностями та найкращими у нашій сфері знаннями. Разом ми готуємося до переходу на нові холодоагенти та підтримуємо цю галузь у відповідності до все більш суворих правил та стандартів, які формують наше майбутнє», — розповідає Стефан Пьотрек, директор Danfoss Global Applications.

 

Світові тестувальні бази із місцевими експертами
Глобальна мережа із чотирьох ADC холодильного сегменту Danfoss пропонує широкий спектр автоматизованих тестувальних баз для бенчмаркінґу, розробки, реконструкції і перевірки продуктів для холодопостачання та кондиціювання повітря, а також компонентів та рішень, 24/7, у всьому світі.

Кожний центр надає підтримку від місцевого, надзвичайно освіченого персоналу лабораторій, а також понад двох десятків експертів з глобальних рішень, обізнаних у компресорах, регуляторах, датчиках, частотних регуляторах, паяних пластинчастих теплообмінниках тощо.

Еліс Рімар, директор глобального ADC, коментує: «Наші зобов'язання виходять за рамки простої доставки продуктів. Ми більше, ніж просто постачальник. Лише в кондиціюванні повітря наша глибинна експертиза експлуатації охоплює до 70% складових обладнання, щоби воно відповідало нормам, які ми встановили своїми суворими процесами контролю якості та інноваціями. Застосовуючи рішення повітряного чи водяного охолодження, традиційні чи безмасляні технології — Danfoss підтримує виробників у розробці або модернізації своїх приладів охолодження — як нових, так і модернізованих — у будь-якій ініціативі щодо збереження клімату та навколишнього середовища». 

Глобальні центри розробки рішень Danfoss Cooling:
Норборг, Данія — центр розробки рішень, Європа
Таллахассі, Флорида, США —центр розробки рішень Engineering Tomorrow, Північна та Південна Америка
Ораґадам, Індія – центр розробки рішень, Індія, Близький Схід, Африка
Хайянь, Китай — центр розробки рішень, Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Щоби дізнатися більше:

Зв’яжіться зі своїм локальним торговим представником Danfoss або завітайте на www.adc.danfoss.com.

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам