Coolselector®2 v.3.0.0 – докладні  log (p)-h діаграми для всіх холодоаґентів, що використовуються

coolselector Ми з радістю представляємо нову функцію, реалізовану у версії 3.0.0 Coolselector®2, а саме докладні log (p)-h діаграми для всіх розповсюджених холодоаґентів.

- 31 січня 2019 р. За Danfoss Cooling

Це означає, що кожен раз, коли ви обираєте компонент у Coolselector®2, ви можете переглянути докладну log (p)-h діаграму для обраного холодоаґенту. Для того аби переглянути діаграму слід зайти у розділ "Детальні характеристики" у Coolselector®2 під час вибору компонента:

 

coolselectorlogp-h

Нова версія 3.0.0 Coolselector® містить докладні log (p)-h діаграми.

Крім того, ви можете переглянути всі наявні log (p)-h діаграми для кожного холодоаґенту, перейшовши в меню "Інструменти" та обравши "Log (p)-h діаграми":

 

coolselectorlogp-h-tools Log (p)-h діаграми виглядають наступним чином (наприклад, для TE5-55 / R134a):

 

coolselectorlogp-h-tools-r134a

Усі  log (p)-h діаграми засновані на даних ASEREP (версія 3.5.0). Однак, якщо ви вирішите використовувати інший холодоаґент або суміш холодоаґентів, наприклад, з бази REFPROP, ви можете побудувати log (p)-h діаграми для них також, змінивши налаштування у меню "Опції| Налаштування | Редагувати налаштування | Властивості холодоаґентів". Майте на увазі, що для того аби використовувати REFPROP з Coolselector®2, потрібно встановити REFPROP версії 9.0 або новішу.

За допомогою кнопок у верхній частині екрана ви зможете скопіювати чи роздрукувати діаграму log (p)-h під час її перегляду. Крім того, ви можете також додати діаграму до звіту Coolselector®2, обравши її як доповнення до стандартних згенерованих функцій:

 

coolselectorlogp-h-report

Кратність циркуляції холодоаґенту в зворотній лінії  вологої пари

Окрім появи log (p)-h діаграм, Coolselector®2 версія 3.0.0 тепер дозволяє змінювати потужність, змінюючи масову витрату або кратність циркуляції холодоаґенту при побудові кривої продуктивності у зворотньому трубопроводі вологої пари при здійснення підбору. Якщо у зворотньому трубопроводі встановлена підйомна труба (вертикальна), ви також можете задати / вказати мінімальний рекомендований масовий потік у підйомній трубі, який відповідає числу Кутателадзе 3,2 (стандартне граничне значення зворотного потоку у підйомній трубі):

 

coolselectorlogp-h_varyingcapacity Ми щиро сподіваємося, що вам сподобаються ці нові можливості.

 

Підпишіться на новини Danfoss

Підпишіться на новини Danfoss і отримуйта найсвіжішу інформацію щодо нашої нової продукції, рішень і подій!

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам