Новий електромагнітний клапан EVR v2 Данфосс

Danfoss-EVRv2 Оптимальний і кваліфікований для використання з більше ніж 20 холодоагентами використовуваними в ОВК

- 7 лютого 2018 р. За Danfoss Cooling

 

Конструкція електромагнітних клапанів EVR була переглянута в 2017 році, ряд моделей суттєво покращено. Після поліпшення вони здатні витримувати підвищений тиск холодоагентів та підтримувати більш широкий спектр застосувань, одночасно зменшуючи час монтажу та обслуговування. Вирішальна перевага для фахівців ОВК - це зниження експлуатаційних та поточних витрат при застосуванні, з збереженням надійності, у всіх областях холодильних застосувань, від холодильних камер до чилерів та теплових насосів.

Вище значення MOPD (максимально можливий перепад тиску) та нові можливості, сумісні з сучасними холодоагентами

Клапани EVR мають доведений досвід роботи  більш ніж 30 років у дуже широкому діапазоні застосувань, наприклад для кондиціонування повітря, охолодження та замороження в холодильних камерах, холодильниках, чилерах, дахових блоках та керування в закритих системах. 10 основних характеристик були застосовані для підвищення надійності в більшості застосувань, підвищення функціональності та полегшення обслуговування.

Всі нові моделі будуть доступні в точках продажу до березня 2018 року.

Клапани EVR v2 оптимізовані для забезпечення успіху бізнесу виробників та монтажників в наступних областях:

Кондиціонування повітря:

Максимальний і мінімальний OPD (робочий перепад тиску) забезпечують більшу продуктивність при високотемпературних застосуваннях (105 ° C) і оптимізовані для змінних умов потоку холодоагента (наприклад, системи змінної швидкості) або такі, що використовують технологію зі змінною швидкістю. Модель електромагнітного клапана EVR розроблена до максимального робочого тиску до 45 Бар та сумісна з холодоагентами високого тиску, такими як R410A, і може застосовуватися для теплових насосів або чилерів, що працюють при температурі навколишнього середовища (до 130 ° C в короткостроковий час для відтавання) протягом періодів максимальних навантажень. В 2018 році планується випуск альтернативних клапанів для легкозаймистих холодоагентів, які будуть використовуватися у більших чилерах.

Commercial Refrigeration and Food Retail:

Новий надійний та універсальний клапан EVR охоплює широкий спектр застосувань з різними холодоагентами. Клапан схвалений для холодоагентів із низьким потенціалом глобального потепління (GWP), включаючи пропан R290. Крім того, щільне перекриття електромагнітних клапанів забезпечує захист системи та сприяє забезпеченню безпечності харчових продуктів разом з підвищенням характеристик потоку та ефективності роботи. У рідинній лінії щільне відключення запобігає поверненню холодоагента назад до сторони стиснення. В нагнітаючій лінії клапан EVR v2 може витримати високі температури та заощадити споживання енергії у системі порівняно з іншими методами розморожування. Тому вони мають переваги у дуже вимогливих застосуваннях, таких як машини для виробництва льоду, холодильні камери, морозильні камери або машини для морозива, де вони зазнають додаткові навантаження через швидкі цикли відтавання та / або короткі цикли подачі гарячого газу, та де електромагнітний клапан потрібен у всмоктувальній лінії при  відтаванні.

Клапани EVR ідеально підходять для застосувань в роздрібній торгівлі продуктами харчування, оскільки дозволяють швидко та безперешкодно виконувати сервіс та заміну, без будь-яких перешкод в зберіганні на протязі робочих годин закладу. Немає потреби замінювати старий клапан і встановити новий в систему. Просто залиште корпус клапана на місці, замініть внутрішню частину належним чином, і ви зможете швидко запустити систему. Сервісні комплекти також наявні у продажу.

Менше моделей. Більш широкий обсяг.

"Наш новий EVR заощаджує витрати при застосуванні, розробці та зберіганні. З квітня 2018 року EVR v2 повністю замінить виробництво існуючих клапанів EVR, EVRE та EVRH. Кількість моделей на 30% менша, але усі моделі підходять для більшої переліку застосувань та холодоагентів. У той же час вони сумісні з моделями попереднього дизайну, - говорить Аллан Чара, директор з маркетингу холодильного обладнання. Зараз ми представляємо відновлений асортимент клапанів і послуг від одного постачальника з високою якістю стандартів для холодильного бізнесу, що відповідає сучасним вимогам – має більшу надійність, універсальність, ефективність для задоволення потреб галузі. Все це доступно великими оптовим компаніям і може бути вибране за допомогою нового Coolselector® разом з коипресорно-конденсаторними агрегатами Optyma ™, термостатичними клапанами T2 / TE2, електронними контролерами, реле тиску, тощо ", - додає він.

Широкий діапазон холодильних потужностей від 3 до 410 кВт у рідинній лінії, від 0,3 до 65 кВт в лінії всмоктування та від 1 до 350 кВт з розмірами з'єднання від 6 мм до 42 мм (1/4 "до 2 1/8"). Вони мають таку ж довжину, що й фактичний EVR з відповідним розміром з'єднання, за винятком біметалевих з'єднань.

Зниження складності також призводить до оптимізації витрат у системах кондиціонування повітря. Для монтажних організацій більш раціональний діапазон означає, що необхідний клапан, швидше за все, буде доступний, тим самим допомагаючи керувати закупками та уникати питань логістики.

Перехід не впливає на котушки (SCN-SCT) та клапани EVU / L / CSV, які не підлягають заміні.

 

 

Підпишіться на новини Danfoss

Підпишіться на новини Danfoss і отримуйта найсвіжішу інформацію щодо нашої нової продукції, рішень і подій!

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам