Спеціалізовані високоефективні мікропластинчасті теплообмінники Danfoss для виробників обладнання та дистриб’юторів

Newletter 738x415_UA Беручи до уваги зростаючий попит на теплообмінники серії Z, компанія Danfoss приготувала окрему лінійку високоефективних МПТО для конденсаторів і випарників в теплових насосах і чилерах. Вони сумісні з холодоагентами з низьким рівнем ПГП (потенціалом глобального потепління), такими як R32, R452B, R454B, R454C і R290.

- 13 лютого 2019 р. За Danfoss Cooling

Діапазон потужності від 20 до 250 кВт з більшою ефективністю і меншими витратами холодоагенту

Для теплових насосів, лінійка включає випарник H62L-EZU і конденсатор H62L-CX для систем потужністю 3 - 50 кВт *. Поєднання випарника H62L-EZU і конденсатора H62L-CX гарантує найкращу на сьогодні ефективність з точки зору теплового коефіцієнта, ваги та витрати холодоагенту. 

Для чилерів пропозиція також включає випарник потужністю від 20 до 250 кВт*.  Після оптимізації для R410A, системи можна використовувати з іншими комерційними холодоагентами для кондиціонування повітря, такими як варіанти R410A, включаючи займисті речовини, наприклад, R32, і сумісні з іншими холодоагентами для комерційного охолодження, включаючи R134A, R448A, R449A, R452A, R452B, R454B і т.д. Пропозиція також включає випарник потужністю від 20 до 250 кВт*.

 

mphe1 Нові МПТО Danfoss надзвичайно компактні

 

Огляд стандартної лінійки для кожної конфігурації

 

Table UA

дані наведені для R410A

* Тільки в якості конденсатора

 

Завдяки Z-подібній формі пластини, витрати холодоагенту зменшені приблизно на 20%

Лінійка теплообмінних апаратів від компанії Danfoss з Z-подібної форми мікропластинами, які забезпечують асиметричну циркуляцію рідини.

 

mphe banner 1 Вигляд МПТО серії Z із середини і схема потоку холодоагенту

 

Таким чином, зменшується кількість пластин, необхідних, щоб досягти певної потужності, в порівнянні зі стандартною конструкцією, що дозволяє скоротити витрати на обладнання, одночасно виконуючи вимоги EcoDesign, частина 1 та 21, та F-Gas. 

Вибір продуктів на hexact.danfoss.com 

 

Підпишіться на новини Danfoss

Підпишіться на новини Danfoss і отримуйта найсвіжішу інформацію щодо нашої нової продукції, рішень і подій!

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам