Новий  газоаналізатор Danfoss забезпечує високу надійність та зручність для користувача

dgs-2 На виставці Chillventa в Нюрнберзі, Німеччина, компанія Danfoss продемонструвала нову серію  газоаналізаторів DGS  для застосування в торгових та комерціійних холодильних системах .  Як і її попередник, нова серія DGS підходить для використання в супермаркетах, різноманітних холодильних установках, охолоджувальних сховищах та складських приміщеннях, спеціальних сфер застосування, а також має кілька нових функцій у порівнянні зі старими серіями

- 7 лютого 2019 р. За Danfoss Cooling

Короткий час спрацьовування, широкий діапазон вимірювань, надійність 

Нова серія пропонує ту ж саму перевірену надійність, відповідність стандартам та безпеку, як і її попередня версія, але час спрацьовування значно зменшений, що дозволяє швидше попереджати користувачів про проблеми витоку. Наприклад, для варіанта напівпровідникового датчика (DGS-SC), час спрацьовування T90 знизився з 215 секунд до менш ніж 40 секунд. Датчики генерують як сигнали для раннього попередження, так і критичні аварійні сигнали. 

"Оскільки великі витоки холодоагенту можуть мати фатальні наслідки, газоаналізатори відіграють вирішальну роль у забезпеченні безпеки та безперебійної роботи обладнання. Тому ми з гордістю презентуємо Вам нову лінійку газоаналізаторів, які були оптимізовані та вдосконалені відповідно до сучасних стандартів і пропонують як високу надійність, так і покращену зручність для користувачів", - говорить Брайан Сков (Brian Skov), менеджер по продукту Danfoss. 

Нова серія DGS має набагато ширший діапазон вимірювань. Наприклад, для варіанта інфрачервоного датчика (DGS-IR) верхня межа чутливості подвоїлася з 10 000 до 20000 часток на мільйон. Крім того, нова серія дозволяє вам легко підключити кнопку для зовнішньої діагностики, що надає користувачам додаткову безпеку, забезпечуючи зручне випробування датчиків перед входом в зону захищену датчиками. 

Зручне введення в експлуатацію та легка інтеграція 

Монтаж та експлуатація нової серії DGS полегшені завдяки новій цифровій платформі. Датчики можна легко інтегрувати в системи Danfoss ADAP-KOOL® через роз'єм RS485 Modbus. Це надає користувачам постійний віддалений доступ до інформації, такої як вимірювання, налаштування та аварійні сигнали за допомогою блоку моніторингу та управління Danfoss. Програмне забезпечення для керування було розроблено у відповідності до стандартів SIL II, EN61508. 
 
Користувачі також можуть отримати доступ  до моніторингу та сервісної інформації на місці, за допомогою інструментів для обслуговування. Крім того,  інструменти дозволяють калібрувати датчик за допомогою напівавтоматизованої та зручної для користувача процедури, яка не вимагає коригування за допомогою зміни приєднань або перемикачів . Нова серія DGS  має великі інтервали між калібруваннями приладу ; наприклад, датчик СО2 потрібно калібрувати лише раз на 5 років (визначається згідно місцевих норм та законодавства). 

Вимірювальні елементи датчиків підключені до газоаналізаторів DGS за допомогою штепсельного з'єднання, яке дозволяє швидко і просто замінити датчик на місці.  Газоаналізатор автоматично виявляє новий вимірювальний елемент і автоматично перезапускає режим вимірювання. Аварійний сигнал генерується негайно, якщо новий датчик має інший тип, ніж попередній. 

5 моделей покривають велику кількість холодоагентів, у тому числі пропан

Незважаючи на широкий асортимент та велику гнучкість нової серії DGS, процедура замовлення датчиків простіша, ніж будь-коли. Нова серія DGS включає лише 5 моделей, але охоплює 15 холодоагентів, у тому числі пропан з принципово новим варіантом датчика  з пеллісторем (DGS-PE). Нова серія DGS може постачатися з повним комплектом аксесуарів, таких як змінні вимірювальні елементи, індикатори і звукові сигналізатори, додатковий захист, пульт дистанційного керування та набір для підключення, а також комплект для калібрування. В наявності також спрощений варіант газоаналізатора без вбудованого індикатора і звукового сигналізатора .

 

Підпишіться на новини Danfoss

Підпишіться на новини Danfoss і отримуйта найсвіжішу інформацію щодо нашої нової продукції, рішень і подій!

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам