Покращена серія лінійних компонентів SVL Flexline®

svl-65-bar-product-range-738x415 Світова галузь промислової холодильної техніки розвивається з блискавичною швидкістю завдяки різноманітним модифікаціям холодильного агенту та новим способам розробки систем.

- 5 грудня 2018 р. За Danfoss Cooling

Йдучи в ногу з новими технологіями, компанія Danfoss рада представити новий ряд клапанів SVL з робочим тиском до 65 бар та діапазоном робочих температур від мінус 60 до плюс 150 градусів. Завдяки покращеним характеристикам, клапани повністю відповідають вимогам щодо систем рекуперації промислового аміаку (R717), а також субкритичних систем діоксиду вуглецю (R744).
 
Використання високого тиску має чимало переваг. Використання високого тиску для субкритичних систем діоксиду вуглецю означає, що менші додаткові блоки можуть використовуватися або повністю виключатися, так як температура насичення піднімається з 16 °C до 25,5 °C. Крім того, завдяки високому тиску гарячий газ може бути стиснутий у субкритичній системі.

Для аміачних теплових насосів більш високий тиск дозволяє підвищити температуру насичення від 90 °C до 102 °C. Це означає, що ви можете мати таку ж ємність з меншою кількістю компресорів і більш високою температурою подачі, що дозволяє використовувати воду в більш широкому діапазоні застосування.
 
Нові клапани доступні в таких розмірах та варіантах з'єднання:

  • Запорні клапани SVA (з ковпачком)/фільтр FIA розміром до DN 200
  • Зворотньо-запорні клапани SCA/Зворотні клапани CHV розміром до DN 125
  • Регулюючі клапани REG розміром до DN 40 (функція розширення)/DN 65(функція регулювання)
  • Стикові зварні з'єднання відповідно до стандарту АНІС (ANSI) та стандарту DIN (Німецького інституту по стандартизації)  
Клапани загальновизнаної платформи SVL перш за все, характеризуються гнучкістю. Платформа уніфікована для п'яти типів функціональних модулів при користуванні тільки двома загальними корпусами клапана — кутовим або прямоточним. Ви переконаєтесь в тому, що ця простота забезпечить вам легке та економічне використання в багатьох процесах.
Продукція компанії Danfoss серії Flexline™ — це легкий спосіб забезпечити довготривале використання з мінімальними енергетичними витратами, низьким рівнем витіку та схвалена для використання з холодоагентами з нижчим рівнем GWP.

 

Підпишіться на новини Danfoss

Підпишіться на новини Danfoss і отримуйта найсвіжішу інформацію щодо нашої нової продукції, рішень і подій!

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам