Тиждень холодоагентів - завантажте матеріали

Refregirant  Week Banner News_738

18-22 вересня більш ніж 600 фахівців холодильної справи приймали участь у Refrigerant Week 2017 (Тиждні Холодоагентів), який організовала компанія Danfoss. В продовж пяти днів по всьому світу проходили вебінарі та семінари з метеою поширення знань про роль холодоагентів у збереженні глобального клімату.

Експерти Danfoss поділилися знаннями в області холодагентів та показали оптимальні рішення для іх використання. Ці знання створюють міст між глобальними директивами до 2030 року та існуючим і майбутніми застосуваннями холодоагентів. Інформація про світові стратегії та тенденції в області холодозабезпечення допоможе участникам у майбутньому реконструвати та спроєктувати нові холодильні стстеми згідно сучасних вимог.

Команда холодильного напряму дякує всім фахівцям, які прийняли участь у вебінарі та приділили увагу нашій глобальній ініциативі. Ми записали вебінар та виклали його на канал YouTube Данфосс Україна.

Тиждні Холодоагентів закінчився!  Проте експерти Danfoss відкриті та готові надати всі необхідні дані та інформацію, щоб ви змогли розширити свій бізнес та підвищити рівень кваліфікації. Відвідайте наш веб-сайт, щоб завантажити цінні брошури,  програми підбору обладнання та зв'язатися з нами. Давайте будувати взаємовигідні партнерські відносини.

- 12 вересня 2017 р. За Danfoss Cooling

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам