RT виповнюється 80 років

RT_News_Letter -- реле компанії Danfoss продовжує відігравати важливу роль на ринку регулювання тиску і температури

- 12 грудня 2017 р. За DANFOSS COOLING

У 1937 році кубик льоду для холодного напою був рідкістю і справжнім задоволенням. Сьогодні кубик льоду це звичайне явище, завдяки вдосконаленню регулювання температури і тиску холодильного контуру. Реле RT, компанії Danfoss завжди було частиною прискореного розвитку, і цього року надійне та універсальне реле RT святкує своє 80-річчя. Воно знайшло застосування у багатьох промислових, теплових, холодильних і морських проектах.

Дивно, як геніальний винахід, що міститься в такій простій конструкції, може мати довгий вплив на промисловий розвиток. В 1937 році, засновник Danfoss розробив і виготовив перше реле RT, яке стало початком автоматичного регулювання в теплових і холодильних системах. Він не здогадувався, що його винахід все ще буде процвітати в 21 столітті. Дивлячись уперед, здається, що практичне застосування реле RT буде актуальним у майбутньому не зважаючи на постійну появу нових технологій ", - каже Володимир Заславський, інженер з продажів холодильного обладнання та продуктів промислової автоматики Danfoss.

З першого дня, реле RT компанії Danfoss, обслуговують широкий спектр застосувань як надійне рішення, що забезпечує довший термін експлуатації, ніж будь-який інший пристрій стандартного регулювання. Реле доступне у майже 100 варіантах. Регулювання температури здійснюється у діапазоні від -60 ° С до +300 ° С; регулювання тиску у діапазоні від -1 до 30 бар.

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам