Результати конкурсу робіт студентів, що навчаються за холодильним напрямком 2017 - 2018

20181023_121914 Закінчується 2018 рік і ми підводимо підсумки Всеукраїнського відкритого конкурсу проектів «Обладнання компанії «Данфосс» в системах охолодження, заморожування, та кондиціювання» серед студентів вищих навчальних закладів освіти.

- 6 грудня 2018 р. За Danfoss Cooling

Мета проведення конкурсу 

  • Підвищення рівня знань студентів вищих навчальних закладів;
  • Отримання студентами практичних навичок з розрахунку сучасних систем охолодження, заморожування та кондиціювання з застосуванням сучасного холодильного обладнання;
  • Підвищення рівня професійного підготовки майбутніх спеціалістів холодильного спрямування;
  • Використання в проектах найсучаснішого контрольно-вимірювального та запірно-регулювального обладнання.

Цього року ми поздоровляємо переможців:

Лойа Володимира Валерійовича, Зикова Владислава Володимировича та Семигука Олександра Олександровича з Харківського державного університету харчування та торгівлі, які здобули 2, 3 та 4 місце у освітньо-кваліфікаційному рівні – «Бакалавр».

Гажимона Олександра Сергійовича та Петушкова Ярослава Леонідовича з Дніпровського  державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, які здобули 2 та 3 місце у освітньо-кваліфікаційному рівні – «Молодший спеціаліст».

Виставного Сергія Руслановича з Національного університету харчових технологій, який здобув 2 місце у освітньо-кваліфікаційному рівні – «Магістр».

Бажаємо переможцям професійного успіху, натхнення у роботі та досягнення нових вершин у холодильній справі.

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам