Новий дренажний модуль відтайки ICFD 

UA Defrost Module_Newsletter Наша нова розробка підносить процес розморожування промислових випарників на вищий рівень продуктивності, покращує характеристики відтайки та зменшує енергоспоживання.

- 29 листопада 2017 р. За Danfoss TOV

Вітайте новий дренажний модуль відтайки ICFD 

Нещодавно розроблений модуль відтайки ICFD (тип ICFD 20) забезпечує процес відтавання гарячим газом з дренажем холодоагенту в рідкому стані, і є ще одним модулем добре знаної клапанної станції ICF. Поєднуючи метод дренажу рідини з технологією клапанної станції ICF, Данфосс пропонує два чудові рішення в вигляді високоефективного та компактного виробу.

Модуль дає можливість оснастити випарник з використанням клапанної станції ICF на лініях всмоктування вологого пару, рідини, гарячого газу та зливу дренажної рідини. Це забезпечує вражаючу низку переваг щодо підвищення експлуатаційної ефективності, зпрощення процесу монтажу та економії енергії.

В конструкції використовуеться механічний поплавок, а робочий механізм розрахований на експлуатацію за високого перепаду тиску. Це дозволяє пропускати лише рідину - проходження "байпасного" газу виключено. Завдяки збалансованому дизайну, модуль ICFD має дуже високу продуктивність з огляду на його розміри. Він має широкий діапазон застосування, що охоплює випаровувачі потужністю до 200 кВт (58 TR), і повністю сумісний з ICF 15-4, ICF 20-4 та ICF 20-6. 

Він забезпечує автоматичне регулювання потужності з пропорційним відкриттямпід час роботи, та забезпечує необхідну кількость рідини, таким чином, немає потреби в жодних налаштуваннях. Конструкція дозволяє керувати підйомом рідини без будь-яких додаткових байпасних клапанів завдяки вбудованій функції перепуску. 

Переваги дренажного модуля відтайки ICFD:

Зменшення споживання енергії

Зниження кількості "байпасного" газу до 90%, призводить до зменшення завантаження компресорів

Покращені характеристики процесу відтайки

Зниження часу простою випарників під час відтайки завдяки збільшенню об'єму холодоагенту в стані рідини для підвищення експлуатаційної ефективності 

Легке проектування системи

Забезпечує оптимальний дизайн системи з використанням додатку Coolselector®2

Покращення ефективності роботи

Забезпечує легкий монтаж завдяки зменшенню кількості компонентів і зварюваних швів. До того ж,  немає необхідності розбирати і повторно збирати станцію. Немає необхідності в налаштуванні або регулюванні.

Широкий діапазон застосувань

Повністю сумісний з ICF 15-4, ICF 20-4 та ICF 20-6. Широкий діапазон застосування, що охоплює отужноті випарників до 200 кВт (58 TR) 

 

Підпишіться на новини Danfoss

Підпишіться на новини Danfoss і отримуйта найсвіжішу інформацію щодо нашої нової продукції, рішень і подій!

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам